Naše cenové plány pro vaše podnikání

Licenční plány lze libovolně kombinovat mezi uživateli.

Business Basic

€5,60

/ Měsíc
Prémiový firemní e-mail, office online, řešení pro firemní komunikaci
Business Standard

€11,70

/ Měsíc
Prémiový firemní e-mail, kancelářský balík office, nástroje pro komunikaci
Business Premium

€20,60

/ Měsíc

Kompletní řešení pro malé a střední firmy poskytující vysokou míru zabezpečení.

Ceny jsou uvedeny bez DPH v ročním předplatném.

Ano. V případě měsíční platby je spotřeba fakturována vždy zpětně za uplynulý měsíc. Cena v měsíčním závazku je o něco málo vyšší než u ročního předplatného.
Ano. Za naše služby lze platit v korunách i eurech. Pro bližší informace nás prosím kontaktujte.
Nemusíte. Veškeré platby probíhají až na základě vystavené faktury.
Ano. Typy předplatných lze v rámci Microsoft účtu libovolně kombinovat. U některých předplatných je limit maximálně 300 licencí.
Níže uvádíme tabulku slev, poskytovaných na předplatná Microsoft 365  
Množství Sleva
5+ 3%
25+ 5%
100+ 7%
250+ 9%
Řešení Microsoft 365 Business Premium je určené pro malé a střední firmy, které mají až 300 uživatelů. Nabízí jim špičkové funkce pro produktivitu v Microsoftu 365 Business Standard a komplexní funkce pro zabezpečení a správu, které chrání firemní data a prostředky na různých zařízeních.
Při nasazování Microsoftu 365 Business Premium doporučujeme využít pomoc partnerů. Partneři vám mohou pomoct vyznat se v tom, jaké máte možnosti, a rozhodnout o nejlepším postupu pro nasazení Microsoftu 365 ve vaší organizaci. S nasazením a správou vám rádi pomůžeme.
Microsoft Defender pro firmy je řešení zabezpečení koncových bodů určené pro firmy, které mají až 300 zaměstnanců. Pomáhá zajistit ochranu před kybernetickými hrozbami, včetně malwaru a ransomwaru, v podobě snadno použitelného a cenově výhodného balíčku. Microsoft Defender pro firmy je součástí nabídky Microsoft 365 Business Premium a zároveň je k dispozici jako samostatný produkt.
Ano. Typy předplatných lze v rámci Microsoft účtu libovolně kombinovat. U některých předplatných je limit maximálně 300 licencí.
Pomůžeme s nasazením i migrací

Potřebujete více informací?

Nemusíte být IT odborníky, abyste si mohli dopřát špičkové aplikace, které vám usnadní pracovní život. Všechny služby vám nastavíme, prostředí zabezpečíme a data zmigrujeme.
0 +
Migrací ročně
0 +
klientů ve správě
0 +
aktivních uživatelů
0 +
realizovaných školení ročně