Defender
for Business

Komplexní zabezpečení pro malé a střední firmy. Poskytuje ochranu proti pokročilým útokům, jako jsou phishing, malware, spam a podvody s firemními e-maily.
Microsoft Partner:

Zabezpečení podnikové úrovně pro malé a střední firmy

Terčem kybernetického útoku se může stát každá firma. Chraňte se před sofistikovanými kybernetickými hrozbami a zabezpečte svá firemní data pomocí pokročilé ochrany proti phishingu, ransomwaru a ztrátě dat.

Ochrana koncových bodů

Dopřejte si zabezpečení napříč všemi zařízeními a využijte automatizovanou inteligenci k rychlé ochraně, detekci a reakci na hrozby.

Snadné nasazení i používání

Defender pro firmy snadno nasadíte. Pracuje s komponentami integrovanými do systému Windows a s aplikacemi pro zařízení Mac, iOS a Android.

Ochrana za rozumné peníze

Defender je navržen tak, aby poskytoval přidanou hodnotu a komplexní ochranu. Za velmi výhodnou cenu získáte řešení podnikové úrovně.

XDR

Microsoft Defender XDR

Sjednocená podniková sada ochrany před a po porušení zabezpečení, která nativně koordinuje detekci, prevenci, šetření a reakce napříč koncovými body, identitami, e-maily a aplikacemi a poskytuje integrovanou ochranu před sofistikovanými útoky.

EDR

Detekce a reakce na koncových bodech

Tato funkce pomáhá detekovat útoky a reagovat na pokročilé hrozby na vašich koncových zařízeních. Defender navíc umožňuje koexistenci s vaším stávajícím antivirovým řešením.

AIR

Automatizované vyšetřování a náprava

Tato funkce automatizuje vyšetřování a nápravu bezpečnostních incidentů, čímž snižuje čas a úsilí potřebné k reakci na hrozby.

Snadné použití

Snadné nastavení s jednoduchými průvodci a výchozími bezpečnostními politikami navrženými tak, aby chránily vaše zařízení od prvního dne.

Pokročilé hledání hrozeb

Microsoft Defender pro firmy umožňuje pokročilé hledání hrozeb v síti.

Snížení útočné plochy

Tato funkce pomáhá snižovat útočnou plochu vašich zařízení tím, že blokuje běžné vektory používané útočníky.

Nezávislý na platformě

Defender ochrání vaše zařízení, ať už používáte Windows, macOS, iOS nebo Android.

Ochrana nové generace

Pomáhá chránit před malwarem, ransomwarem a dalšími hrozbami. Posiluje bezpečnostní perimetr sítě.

Správa zranitelností

V reálném čase pomáhá objevovat, prioritizovat a odstraňovat zranitelnosti softwaru či špatné konfigurace.

Vyzkoušejte ochranu proti pokročilým útokům

Chcete si Defender for Business vyzkoušet?

Využijte možnost vyzkoušet si produkty Microsoft až na 30 dní zdarma a bez závazků. K vyzkoušení nepotřebujete ani smlouvu ani platební kartu.